imitazioni orologi rolex replica

ТОВ «МВА ПЛЮС»

Київська область,

смт. Коцюбинське, вул. Пономарьова, 17

тел.факс: 044 224-56-60    e-mail: MVAPLUS@UKR.NET

Прайс-листи | Новини | Контакти | Виробництво |

Montre Replique | Replica Watches

ФРЕЗЕРНА І ЛАЗЕРНА ПОРІЗКА, ГРАВІРУВАННЯ, МАТЕРІАЛИ POINT OF PURCHASE, УФ ДРУК

Новости

Все новости

 

  Офіційною датою реєстрації компанії «МВА Плюс» є 25 травня 2006. Хоча, якщо говорити про фундамент компанії – професійну команду, то її остов було започатковано набагато раніше. Знаковим моментом для «МВА Плюс» стало формування в 2000 р. на базі компанії «Астра Компані» стабільного колективу, що включав в себе висококласних фахівців в області керування виробництвом, фахівців із продажів, конструкторів і дизайнерів POSM, та був здатним вирішувати найскладніші та найнеординарніші задачі. Завдяки плідній співпраці з компанією «В.А.Т. – Прилуки» командою були реалізовані

Replica Watches Australia | replika klockor sverige | replica watches

такі успішні проекти як POSM – підтримка ТМ «Lucky Strike» і розробка та виробництво РОS матеріалів для запуску на українському ринку ТМ «KENT». Крім того, протягом декількох років колектив успішно співробітничав з такими відомими брендами як: «NESTLE», «ELITE», «Щедрий дар», «АВК», «Syngenta», «Електомакс», «Фенікс Інтегрейтід Сервісіз» та іншими. За роки спільної роботи колектив досяг суттєвих успіхів в області розробки та виробництва POSM і придбала власне ім'я, стиль і неоціненний досвід. Тому цілком логічно, що на початку 2006 replica watches р. було прийняте рішення про забезпечення організаційно-правової основи для діяльності команди – створення  компанії «МВА Плюс». З моменту реєстрації компанії і до отримання нею першого серйозного замовлення пройшло всього 3 місяці, впродовж яких, якраз до Дня знань 1 вересня 2006 р.,  «з нуля» було організовано, на базі лазерного та гравірувального обладнання ТМ «Coherent», «Makita» та ін.., високотехнологічне виробництво в галузі POSM-матеріалів та зовнішньої реклами. Тому офіційним днем народження компанії вважається не дата її реєстрації, а 1 вересня 2006 р.

 

Зараз компанія «МВА Плюс» є провідним підприємством в Україні в галузі лазерної та фрезерної обробки пластиків, металів, дерева та композитних матеріалів, їх гравірування, а також виготовлення обладнання для POSM підримки торгівельних марок, зовнішньої реклами. Грамотна управлінська діяльність, підтримана професійною майстерністю персоналу компанії дозволяє   їй динамічно розвиватись навіть в період глобальної кризи 2008 - ... та гідно витримувати конкуренцію з провідними вітчизняними та зарубіжними компаніями-виробниками POSM.